Masz pytania? Zadzwoń do nas!

800 208 804

Grzejniki płytowe i łazienkowe

Alatus to marka stworzona specjalnie dla naszych najbardziej wymagających Klientów – Marka dla profesjonalistów. Na rynku funkcjonuje od 2012 roku. Cechuje ją idealne połączenie innowacyjności, nowoczesnego design’u, wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Za produkcję odpowiadają renomowani producenci branży. Szeroki wachlarz produktów, stale poszerzany o nowe towary, spełnia potrzeby zróżnicowanej grupy klientów. Niniejszym, z pełnym przekonaniem, prezentujemy produkty, które spełnią najbardziej wymagające i niestandardowe potrzeby.

Grzejnik łazienkowy

Grzejniki łazienkowe Alatus to Polski Produkt. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i usługowych oraz użyteczności publicznej. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje długoletnią trwałość produktu. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem.

Grzejnik łazienkowy

Grzejniki łazienkowe Alatus to Polski Produkt. Przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i usługowych oraz użyteczności publicznej. Wykonane są z najwyższej jakości surowców, co gwarantuje długoletnią trwałość produktu. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem. Posiadają ponadto możliwość podłączenia standardowego jak i na środku grzejnika.

Grzejnik stalowy

Grzejniki przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej i uslugowych o normalnej wilgotności powietrza, w których nie występuje oddziaływanie środków korozyjnych. Zastosowanie NANOCERAMIKI Bonderite NT-1 firmy Henkel w procesie przygotowania powierzchni w znaczący sposób poprawia, dzięki zastosowaniu nanocząsteczek - jakość powierzchni. Wiąże się to z poprawą przyczepności farby oraz zwiększeniu odporności antykorozyjnej w wyniku wytworzenia cienkiej, zwartej oraz równomiernej nieorganicznej powłoki, która jest bardziej odporna na pękanie i łuszczenie w stosunku do powłok fosforanowych. Materiał : Stal niskowęglowa, walcowana na zimno wg normy PN-EN 442-1. Maksymalna temperatura wody: 95 stopni C. Maksymalne ciśnienie: 1,0 MPa. Podstawowym kolorem grzejników ALATUS jest biały z wysokim połyskiem RAL 9003. Zastosowanie farb poliestrowych nie powoduje żółknięcia grzejnika, tak więc - biel pozostanie na długo bielą. Każdy grzejnik pakowany jest w folię termokurczliwą z zabezpieczonymi krawędziami przed uszkodzeniem i opakowany dodatkowo w folię pęcherzykową pełniącą dodatkową funkcję ochronną. Grzejniki z podłączeniem dolnym typ V - fabrycznie są wyposażone we wkładkę zaworową Danfoss typu RA-N 013G7390. Grzejniki w zależności od typu posiadają wszystkie niezbędne elementy zapewniające ich prawidłowy montaż oraz funkcjonowanie.

Grzejnik łazienkowy Alatus P

Grzejnik łazienkowy ALATUS WE

Grzejnik łazienkowy ALATUS WEDP

Grzejnik łazienkowy ALATUS AUREUS

Grzejnik łazienkowy ALATUS DUBLON

2023 © AES | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: INDEMI.PL