Masz pytania? Zadzwoń do nas!

800 208 804

Na rynku grzewczym oraz instalacyjno-sanitarnym istniejemy nieprzerwanie od 1991 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie firmy, która zapewni swoim klientom najlepsze jakościowo produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Strategia naszej działalności polega na kompleksowym zaopatrzeniu rynku instalacyjnego, grzewczego i sanitarnego w pełny asortyment materiałów. Obecnie współpracujemy z grupą kilkuset dostawców. Niejednokrotnie importowaliśmy towary z wielu krajów. Nasza baza produktowa to ponad 150 tysięcy pozycji. Stale poszerzana oferta oparta jest na sprawdzonych kontrahentach. Zapewnia nam to możliwość sprzedaży materiałów najwyższej jakości, pewnego pochodzenia, posiadających atesty, certyfikaty i aprobaty.

Przez 12 godzin na dobę nasz zespół jest do dyspozycji naszych klientów. Poprzez ciągły rozwój i regularne uczestnictwo w szkoleniach branżowych nasi pracownicy są gotowi nie tylko sprzedawać, ale także potrafią doradzić i służyć pomocą w wyborze potrzebnych produktów.

Choć główną osią naszej działalności jest sprzedaż hurtowa to nie zapomnieliśmy o klientach indywidualnych. Na terenie naszej siedziby funkcjonuje Salon Firmowy oraz Hydro-Market, sklepy oferujące całą gamę towarów do kompleksowego wykończenia mieszkań.

Nasza polityka dotycząca prowadzenia działalności i postępowania, zarówno z pracownikami jak i partnerami biznesowymi, opiera się na silnych, fundamentalnych wartościach takich jak szacunek i uczciwość.

Jak mówi nasze pierwsze, ale nadal aktualne hasło reklamowe:

„Współpraca z AES-em najlepszym interesem”
O Firmie

Nasza oferta

2024 © AES | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: INDEMI.PL