Masz pytania? Zadzwoń do nas!

800 208 804

Armatura grzejnikowa

Alatus to marka stworzona specjalnie dla naszych najbardziej wymagających Klientów – Marka dla profesjonalistów. Na rynku funkcjonuje od 2012 roku. Cechuje ją idealne połączenie innowacyjności, nowoczesnego design’u, wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Za produkcję odpowiadają renomowani producenci branży. Szeroki wachlarz produktów, stale poszerzany o nowe towary, spełnia potrzeby zróżnicowanej grupy klientów. Niniejszym, z pełnym przekonaniem, prezentujemy produkty, które spełnią najbardziej wymagające i niestandardowe potrzeby.

Głowica termostatyczna

Głowica termostatyczna to grzejnikowy regulator temperatury o nowoczesnym, ergonomicznym kształcie. Pozwala utrzymać żądany komfort cieplny w pomieszczeniu uwzględniając jednocześnie zyski ciepła pochodzące z różnych źródeł, np. zyski ciepła od ludzi, nasłonecznienia. Ze względu na swoją konstrukcję gwarantuje łatwość utrzymania czystości, przez co jest niezastąpiona w pomieszczeniach szpitalnych, sanatoryjnych, szkolnych itp.

Zestaw termostatyczny

Termostatyczne zawory grzejnikowe Alatus przeznaczone są do grzejników bocznozasilanych montowanych w układach instalacji centralnego ogrzewania z wymuszonym obiegiem czynnika grzewczego o temperaturze nie przekraczającej 393K (120 stopni C) i różnicy ciśnień nie przekraczającej 0,06 MPa. Do zaworów należy stosować głowice Alatus.

Zestaw instalacyjny

Zestaw instalacyjny Alatus przeznaczony jest do grzejnika łazienkowego i dekoracyjnego dolno zasilanego o rozstawie króćców 50 mm.

Zestaw termostatyczny Vision

Zestaw zaworów grzejnikowych przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego z głowicą termostatyczną oraz z zaworu odcinającego.

Zestaw regulacyjny Vision

Zestaw zaworór grzejnikowych z pokrętłem ręcznym przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systmie dwururowym. Zestaw składa się z zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym oraz z zaworu odcinającego. Za pomocą zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym, który montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego, możemy regulować ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika.

Zestaw Swing chrom

Zestaw intalacyjny serii SWING składa się z zaworu grzejnikowego z pokrętłem ręcznym oraz z zaworu odcinającego. Przeznaczone są do montażu na grzejniku (łazienkowym lub dekoracyjnym) centralnego ogrzewania w instalacji dwururowej po stronie przewodu zasilającego. Zawór regulacyjny posiada możliwość płynnej regulacji przepływu czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika.

Uniwersalny komplet do podłączenia grzejnika aluminiowego

Zestaw korków pozwala zamontować w dowolny sposób grzejnik aluminiowy.

Zestaw instalacyjny Alatus UNICO

Zestaw instalacyjny Alatus UNICO do grzejnika łazienkowego. Rozstaw rur zasilania i powrotu 50 mm. przyłącze do grzejnika z rurką nurnikową.Wykonanie: chrom ,biały Przyłącze kątowe prawe lub lewe z głowicą termostatyczną Alatus

Zestaw regulacyjny UNICO

Zestaw regulacyjny Alatus UNICO do grzejnika łazienkowego. Rozstaw rur zasilania i powrotu 50 mm. przyłącze do grzejnika z rurką nurnikową.Wykonanie: chrom , Przyłącze kątowe prawe lub lewe

Zestaw termostatyczny INTEGRA

Zawór grzejnikowy INTEGRA przeznaczony jest do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania w systemie dwururowym. Korpus zaworu zintegrowany jest z trójnikiem umożliwiając podłączenie grzałki elektrycznej bezpośrednio przez zawór do grzejnika. Zawór termostatyczny montowany jest na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują ilość czynnika grzewczego wpływającego do grzejnika

Ogranicznik temperatury powrotu Alatus prosty

Ogranicznik temperatury powrotu Alatus kątowy

Zestaw puszkowy ALATUS RTL

2020 © AES | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: INDEMI.PL